Erik Štefák

(5. dan karate, 3. dan kobudo, 1. dan Iaido)

 

Karate sa venuje od roku 1991. Bývalý aktívny zápasnik v športovom kumite. Popri karate trénoval rôzne druhy iných bojových umení ako ju-jutsu, iaido či jodo. Od roku 2009 pravidelne navštevuje Okinawu (1-2 x ročne), kde cvičí pod vedením uznávaných učiteľov tradičného karate.  V našom klube je preto zodpovedný za tréning tradičného karate v skupine "A".

gallery/erik
gallery/jaro
gallery/ondro
Ondrej Novosad

(4. dan karate, 2. dan kobudo)

 

Karate sa venuje od roku 1978. Ondro je bývalý aktívny zápasnik v športovom kumite a kata. Už v roku 1982 spoluzakladal prvý karate klub vo Vyškove. Neskôr pôsobil ako tréner Seipai karate klubu v Martine. Popri karate sa v rámci profesionálnej kariéry venoval aj iným systémom boja zblízka (Musado). V rámci Ozbrojených síl SR riadil v minulosti kurzy sebaobrany.  4. dan mu bol udelený v roku 2016 počas tréningového pobytu na Okinawe.V klube vedie tréningy zamerané na športovú a pohybovú prípravu v skupine "A" ako aj našich najmenších cvičencov v prípravke - skupine "C".

Jaroslav Krám - Malý medveď

(3. dan karate, 1. dan ju-jutsu)

 

Karate sa venuje od roku 1987. Jaro sa podobne ako ostatní z nášho klubu venoval spočiatku športovému zápasu kumite. Už v relatívne mladom veku viedol tréningy v Karate klube SEIPAI Martin. Počas vysokej školy začal cvičiť ju-jutsu, ktorému sa popri karate venuje dodnes. Práve Jaro je príčinou toho prečo je náš klub jedným z mála ak nie jediným, v ktorom sa stretnete s použiteľným karate. V roku 2013 navštívil ostrov Okinawa, aby trénoval pod vedením okinawských učiteľov. V klube má na starosti tréning sebaobrany v skupine "A".

Miroslav Krištofík - Koala

(3. dan karate)

 

Karate sa venuje od roku 1992. Bývalý úspešný zápasnik v športovom kumite. Podobne ako Jaro sa na vysokej škole dostal k tréningu ju-jutsu, ktorému sa dlhšiu dobu aktívne venoval. Svoj tretí dan získal na Okinawe na jeseň roku 2016. V našom klube je zodpovedný za tréning karate mladších cvičencov skupiny "B" ako aj za tréning sebaobrany.

gallery/koala
gallery/ľubo
Ľubomír Bulvas

(2. dan karate)

 

Karate sa venuje od 1983 kedy uačínal v Karate klube Tatran Martin. Ako zápasník v sportovom kumite štartoval neskôr za kluby Medik Martin a Seipai Martin. Po dlhšej prestávke sa v roku 2010 ku karate vrátil. V našom klube je zodpovedný za tréning karate mladších cvičencov v skupine "B".

 

gallery/peťo
gallery/rado
Peter Suchý

(3. dan karate)

 

Karate sa venuje od roku 1979. Bývalý úspešný pretekár v športovom zápase kumite ako aj v kata začínal v prvom martinskom karate klube Slávia Medik Martin, ktorý neskôr dlhé roky viedol ako šéftréner. Po skončení činnosti klubu Slávia Medik si dal krátku prestávku, aby sa v roku 2013 stal členom a trénerom Karate Klubu FATRA Martin. V roku 2016 sa zúčastnil tréningového pobytu na Okinawe kde zároveň "spáskoval" na 3. dan. U nás vedie tréningy mladších cvičencov skupiny "B".

Radomír Fleischer

(2. dan karate)

 

Karate sa venuje od roku 1987 kedy začínal v Karate klube TJ Pokrok Krompachy. Neskôr sa stal členom klubu Goju-ryu Novák Prešov. ktorý niekoľko rokov úspešne reprezentoval v kumite ako aj v kata. Od roku 1991 zastával v prešovskom klube aj pozíciu trénera dorastu. Od roku 2013 je členom nášho klubu FATRA Martin. V roku 2016 sa zúčastnil tréningového pobytu na ostove Okinawa kde mu bol udelený 2. dan. Je zodpovedný za tréning najmenších cvičencov v prípravke - skupine "C".